Uvolnění pomocí masáže

V současné době je na trhu velké množství druhů masáží. Pomůžeme vám se v nich trochu vyznat a některé vám představíme. Relaxace pomocí masáže je naprosto nenahraditelná. Pod rukama mistrovského umění zkušeného maséra uvolníte své tělo i duši.

 

Klasická masáž

Klasicka masáž zadKlasická masáž má relaxační a blahodárné účinky na celý váš organismus. Jejím základem není jen uvolnění svalového napětí, ale i zdokonalení celkové výživa těla. Při uvolněním ztuhlých svalů se rozproudí lymfatický systém, prokrví svaly i podkoží a zlepší krevní oběh.

Reflexní masáž

Reflexní masáž je soustředěna na oblast vašich chodidel. Stimulací jednotlivých bodů na vašich chodidlech dochází k aktivaci jednotlivých orgánů v těle, ke kterým jednotlivé body náleží. Bolestivá místa pro vás slouží jako varovné signály. Masér je dokáže skvěle odhalit a diagnostikovat. Pak se můžete zaměřit na jejich léčbu, alternativní či u lékaře.

Reflexní masáž vedle chodidel využívá také záda. Slouží velice dobře k odhalení problému a vašeho zdravotního stavu. Dráhy vedoucí k jednotlivým orgánům jsou i na vašich zádech.

Lávové kameny

Pomocí masáže horkými lávovými kameny přispějete k úspěšnému celkovému fyzickému i psychickému uvolnění vašeho těla. Perfektně uvolní ztuhlou šíji a celou páteř včetně svalového korzetu. Dokáže výborně odstranit bolesti svalů a pomůže zahájit proces detoxikace a látkové výměny. Rozproudí krevní oběh, lymfu i celý organismus. Horké lávové kameny dokáží perfektně odstartovat detoxikační proces organismu.

Původ bolestí

Nejčastější bolesti páteře jsou většinou způsobeny sedavým způsobem života, zejména sedavým zaměstnáním. Někdy také nepřiměřenou námahou ať už v práci, při fyzické zátěži či při sportu. Mohou se vyskytovat i jako součást artrózy, osteoporózy, výhřezu meziobratlové ploténky či zúžení páteřního kanálu. Nenechte je dojít až do stádia pracovní neschopnosti či do stádia chronického. Začněte bojovat pomocí masáží.

Příčina může být jak přetížení tak i ochablost a oslabení svalstva. Může být způsobena blokádou meziobratlových kloubů. Dochází i ke stažení šlach a fascií. Masáže je vhodné doplnit alespoň rehabilitačních cvičení. Obojí je ruku v ruce důležitou součástí prevence i následné léčby všech bolestí.

Psychologické účinky vázané na reakci na dotek jsou podloženy letitými zkušenostmi i vědeckými výzkumy. Masáž dokáže uvolnit, zrelaxovat i léčit. Projevuje se zvýšením vyplavování endorfinů, snížením úrovně stresových hormonů a aktivací imunitního systému.

Summary
Uvolnění pomocí masáže
Article Name
Uvolnění pomocí masáže
Description
V současné době je na trhu velké množství druhů masáží. Pomůžeme vám se v nich trochu vyznat a některé vám představíme. Relaxace pomocí masáže je naprosto nenahraditelná. Pod rukama mistrovského umění zkušeného maséra uvolníte své tělo i duši.
Author
Publisher Name
fitkalendar.cz
Publisher Logo